Stručni rad - Stručni rad
Perturbacija invarijantnih potprostora

Truhar, Ninoslav (1996)
Citirajte ovaj rad...

Truhar, N. (1996). Perturbation of invariant subspaces. Mathematical Communications, 1. (1), 51-59. Preuzeto s https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:133:950574

Truhar, Ninoslav. "Perturbation of invariant subspaces." Mathematical Communications, vol. 1, br. 1, 1996, str. 51-59. https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:133:950574

Truhar, Ninoslav. "Perturbation of invariant subspaces." Mathematical Communications 1, br. 1 (1996): 51-59. https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:133:950574

Truhar, N. (1996) 'Perturbation of invariant subspaces', Mathematical Communications, 1(1), str. 51-59. Preuzeto s: https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:133:950574 (Datum pristupa: 27.06.2019.)

Truhar N. Perturbation of invariant subspaces. Mathematical Communications [Internet]. 1996. [pristupljeno 27.06.2019.];1(1):51-59. Dostupno na: https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:133:950574

N. Truhar, "Perturbation of invariant subspaces", Mathematical Communications, vol. 1, br. 1, str. 51-59, 1996. [Online]. Dostupno na: https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:133:950574. [Citirano: 27.06.2019.]